НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва – асоційований член ЮНЕСКО

Асоційована школа ЮНЕСКО – заклад освіти, що бере участь у міжнародному Проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО, започаткованого у 1953 році, діяльність якого передбачає утвердження проголошених ЮНЕСКО ідеалів миру, прав людини і взаєморозуміння між народами через систему освіти.

19 грудня 2005 р. НВК №30 "ЕКОНАД" м. Києва отримала статус асоційованого члена ЮНЕСКО – спеціальної установи ООН, що сприяє зміцненню миру та безпеки, співпраці народів через розвиток науки, освіти, культури.

Головним документом, що засвідчує статус навчального закладу як асоційованої школи ЮНЕСКО, є сертифікат, підписаний Генеральним директором ЮНЕСКО.

ПАШ ЮНЕСКО реалізовується в «ЕКОНАДі» через діяльність довгострокового проєкту «ПАРТНЕРСТВО», у рамках якого учасники освітнього процесу долучаються до відзначення міжнародних дат ООН, участі у конференціях, фестивалях, тренінгах та майстер-класах, які організовуються на базі нашого закладу освіти та на базі інших шкіл ПАШ ЮНЕСКО. Основними завданнями проєкту «Партнерство» є формування сучасного світогляду; підготовка учнів до життя у світовій спільноті; вміння працювати з іншими; виховання шанобливого ставлення до людей різних національностей, яке виявляється у моральній активності особистості, прояві чуйності, чесності, справедливості, працелюбності, гідності, милосерді, толерантності, совісті, полікультурній доброзичливості, миролюбності, ввічливості, делікатності та тактовності. Робота у проєкті створює дружню та творчу атмосферу співпраці педагогів, учнів та батьків. Працюючи у ПАШ ЮНЕСКО, учні розуміють, що успіх у даній справі залежить від ступеню відповідальності та сумлінної роботи кожного учасника проєкту.

 
 

Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid