Учнівська рада

Навчально-виховний процес в гімназії складається з певних галузей, напрямів, які сформовані у систему довгострокових проектів: «Плекаємо громадян», «Освіта – супер!», «Ерудит», «Дбайливість», «Партнерство», «Здоров’я, краса, талант». Учні гімназії можуть брати участь в акціях будь-яких проектів та бути лідерами у одному з них. За таким принципом діє учнівське самоврядування.

Основним осередком гімназійного життя для учнів є класний колектив, тому в гімназії приділяється увага формуванню класних органів учнівського самоврядування. Першим етапом виборчої кампанії в гімназії є створення виборчих комітетів в класах. Другим етапом виборів у класах є рекламні акції, презентації програм кандидатів до Класних Учнівських Рад. Третій етап - вибори до Класних Учнівських Рад та Лідера класу. До кожної учнівської ради входять сім лідерів проектів, які фактично очолюють проектні групи зі складу учнів класу, та Лідер класу.

Після формування Класних Учнівських Рад створюється Еконадська Рада. Вона складається з Учнівської Ради - семи проектних груп, до яких входять представники класів – лідери проектів, представника Батьківської Ради в особі голови батьківського комітету НВК та представника Методичної Ради в особі заступника директора НВК.

Лідери кожного класу разом з повноважним представником Еконадської Ради, який обирається на весняній учнівській конференції, складають Учнівську Раду НВК.

Учні беруть активну участь у гімназійних заходах, акціях, проектах не тільки як учасники. Саме представники Еконадської Ради є ініціаторами багатьох справ та активними організаторами як нових, так і традиційних гімназійних заходів.

Структура учнівського самоврядування НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва

Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid