Студійні центри

Студійні центри гімназії об’єднують вчителів за предметними циклами, творчими уподобаннями і мають всю необхідну матеріально-технічну базу для втілення своїх педагогічних ідей. На чолі студійних центрів стоять знані у педагогічних колах фахівці, справжні майстри своєї справи.

Студійний центр «Малюк» – осередок науково-методичної діяльності вчителів початкових класів. Саме цей студійний центр не лише дає учням початкову освіту, а й розкриває таланти, творчі здібності та уподобання найменших учнів. На базі студійного центру «Малюк» працюють різні творчі студії, покликані розвивати творчо обдарованих малят. Студійний центр «Малюк» – лабораторія сучасної педагогічної культури, школи новітніх освітніх технологій та плідної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу заради особистісного зростання і розвитку кожного.

Мелодія починається з першої ноти,
саме вона визначає її характер.
«Студійний центр «Малюк» - своєрідна
перша нота шкільного життя.

 

Студійний центр «Дивослово» об’єднує вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. «Дивослово» – гімназійний осередок, у якому працюють справжні високопрофесійні вчителі-словесники та мають змогу навчатися, поглиблювати свої знання у царині мови і літератури обдаровані, талановиті гімназисти. Юні аматори, закохані в поетичне слово, не лише вивчають, а й самі пишуть як поетичні, так і прозові твори.

Людину завжди манить диво!
Людину завжди манить слово!
Тому закохані ми в тебе,
О, “Дивослово”! О, “Дивослово”!

 

 

Студійний центр «Промінь» об’єднав учителів математики, фізики, інформатики, астрономії. Це справжній науковий осередок, де розвиваються таланти майбутніх практиків і теоретиків точних наук. «Промінь» дає змогу учням гімназії серйозно займатися ще й науковою роботою у секції поглибленого вивчення предметів математичного циклу.

 

 

Студійний центр «Світ» згуртував учителів суспільно-природничого фаху. На базі цього студійного центру поглиблено вивчають предмети майбутні економісти, правознавці, історики, біологи, хіміки, географи.

 

 

Студійний центр «Поліглот» об’єднує вчителів іноземних мов, серед яких англійська та німецька. «Поліглот» є справжнім науково-творчим осередком для учнів, що прагнуть вивчати іноземні мови і пізнавати культуру різних народів світу. Поліглот – особа, яка володіє багатьма мовами. Багатомовність – безперечно цікаве явище, яке здавна притягує до поліглотів увагу як учених, так і широкого загалу. От і наш студійний центр «Поліглот» здобув таку назву, тому що наші вихованці мають нагоду вивчити три іноземні мови.

 

 

Студійний центр «Гармонія» – осередок творчості, культури, різних видів мистецтв та спорту, носій здоров’я, краси і таланту, адже основним напрямком діяльності студійного центру «Гармонія» є реалізація цільового проекту «Здоров’я, краса, талант». Це проект, який переконливо доводить, що немає не талановитих дітей, тим паче серед еконадців, що і прагне довести нашим учням талановита команда вчителів cтудійного центру «Гармонія». Студійний центр «Гармонія» згуртував учителів художньо-естетичних предметів, які культивують здоров’я, красу і талант на уроках фізичного виховання, образотворчого мистецтва, музики, на заняттях спортивних секцій та творчих студій. Саме цей студійний центр запропонує гімназистам багато спортивних секцій, художньо-естетичних гуртків і студій. Тут будуть задоволені усі забаганки творчих учнів.

 

Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid