Еконадці поширюють екодосвід на екомистецькій конференції ПАШ ЮНЕСКО

22 квітня 2019 року команда НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва з учнів 10-А та 9-Б класів представили свої творчі екопроекти на Київській регіональній екомистецькій конференції ПАШ ЮНЕСКО «Сучасні погляди на майбутнє планети та людства», організаторами якої виступив НВК №39 м. Києва.

У форматі круглих столів, дискусійного клубу та творчої студії учасники конференції взяли участь у чотирьох секціях за темами: «Екологічна ситуація в Україні: основні загрози та шляхи вирішення проблем забруднення», «Енергетична безпека України. Використання відновлювальних альтернативних джерел. Нові технології», «Екологічно-безпечні технології та пріоритетні практичні напрямки вирішення проблем людства», «Нехай посміхнеться планета земля».

Нашими учнями до уваги конференції були представлені буклети, постери, відеоролики екологічної реклами, захищені проекти щодо утилізації текстилю, виживання людини серед нітратів, використання органічного сміття в якості палива в агрогосподарствах, захист довкілля від побутової хімії.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid