Збережи ялинку

У рамках проекту «ЕКОСВІТ і ЕКОЛАД обирає ЕКОНАД» учні 2-Г класу працюють у науково-дослідницькому проекті «Збережи ялинку».

У цей період проводять інтегровані уроки, креативні дні по створенню незвичайних ялинок, діти навчаються складати синквейни, казки, оповідання. Появляють творчі здібності на уроках образотворчого мистецтва, трудового навчання, читають твори українських письменників про хвойні дерева. На уроках математики розвʼязують задачі про ялинки, піхти, сосни. Завдання проекту: поглибити знання про хвойні дерева та необхідність їх збереження; розвивати спостережливість, навички дослідницької діяльності, вміння аналізувати та порівнювати, робити висновки;вчити дітей працювати в групах, виховувати почуття власної відповідальності.

Всі діти поділені на 6 груп:

  • 1 група – «Дослідники» - досліджують різновиди хвойних дерев;
  • 2 група – «Трударики» - складають поради для того, щоб привернути увагу дітей та дорослих до проблеми вирубування зеленої красуні;
  • 3 група – «Пошуковці» - шукатимуть легенди, вірші та прикмети про хвойні;
  • 4 група – «Екологи» - з’ясовуватимуть, яку користь приносять зелені рослини, зокрема ялинки, і якої шкоди завдають люди природі, святкуючи Новорічні свята;
  • 5 група – «Промінчики» - Складатимуть власні казки, шукатимуть пісні про ялинку;
  • 6 група – «Пекарі» ‒ Виготовлятимуть печиво та кекси у вигляді ялинок для пригощання всіх учасників проекту.

А завершиться цей проект підсумковою презентацією на екологічній казці «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯЛИНКИ», яка відбудеться 2 березня о 9.00 у актовій залі НВК.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid