Масляна прийшла до нас

Знайомство з народними традиціями – важлива частина виховної роботи як у сім’ї, так і у навчальному закладі. Неможливо виховати особистість без опори на багатовікову культуру народу, без встановлення зв’язків з нашими національними коріннями. У більшості сімей дбайливо зберігаються звичаї «старовини глибокої». Останній тиждень перед Великим постом називають Масляною або Масницею. Масляна – чи не найбагатше серед усіх свят за кількістю традиційної святкової їжі. Найпопулярнішими були млинці. Вони символізували багатство і продовження роду та своєю формою та кольором нагадували сонце та сприяли приходу весни.

Веселу смачну Масляну люблять усі, а для учнів 2-В та 3-Б класів НВК №30 «ЕКОНАД» її святкування вже стало доброю традицією. От і в цьому році 16 лютого зустріли млинцями. Немає, мабуть, жодної родини, де б не святкували Масляну неділю, тому, звичайно ж, мами та бабусі допомагали дітям у приготуванні млинців.

До того ж кожен з’їдений млинець у це апетитне свято дозволить виконати одне заповітне бажання. Усі їли млинчики за щастя, здоров’я, любов, віру, розуміння, терпіння, вірність, удачу, везіння, відданість, багатство, а найголовніше - за мир.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid