Танець – це вічний рух! Всесвітній день танцю

Танець – це один з найдавніших видів мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів тіла. Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства. А в НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва танець є візитівкою усіх загальногімназійних проєктів!

Ми пишаємося тим, що в нашому НВК працюють прекрасні хореографи: Галина Матушкіна та Віктор Бєлан, які дають можливість усім учням доторкнутися до цього красивого та вишуканого виду мистецтва. Це хореографи з великої літери, талановиті танцюристи, які гастролювали багатьма країнами, це професіонали своєї справи, що створювали танцювальні шоу світового рівня.

Завдяки таланту наших хореографів, їх креативності, любові до танцю та вмінні надихнути й передати свою майстерність, еконадці беруть участь у різноманітних танцювальних конкурсах, неймовірних мюзиклах, тематичних флешмобах та веселих руханках. Створений на базі НВК танцювальний колектив «Royal Kids», який очолює Віктор Бєлан, бере участь у міжнародних танцювальних конкурсах та є окрасою усіх еконадських свят!


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid