Чорнобиль 1986. Не маємо права забути!

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. Сумарна активність радіоізотопів, викинутих у повітря після аварії в Чорнобилі, була в 30–40 разів більшою, ніж у Хіросімі. Опромінилися майже 8,5 мільйони людей. На ліквідаційні роботи відразу кинули військовослужбовців. За неповними даними, участь у ліквідації наслідків брали 600 тисяч осіб. Через опромінення багато з них захворіли. Пожежні прибували «з голими руками», без жодних засобів захисту. Саме вони зупинили ще одну потенційну катастрофу – водневий вибух.

Дякуємо за подвиг! Вічна пам`ять героям, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою!

У НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва вчителі та учні гідно вшанували учасників ліквідації трагедії на Чорнобильській АЕС. Цього дня класними керівниками були проведені години онлайн-спілкування з учнями «Чорнобиль 1986. Не маємо права забути!» Молодші еконадці створювали свої екологічні постери «Діти ЕКОНАДУ за екологічне майбутнє», старші учні представляли свої тематичні відеороботи. Напередодні команда НВК «Синя птаха» на чолі з лідером учнівського самоврядування Софією Корнієнко взяла участь у екоквесті в рамках міського проєкту «Чорнобиль-простір відродження».

Пам`ятаймо, що людське життя – безцінне, і будь-які експерименти та наукові впровадження мають бути безпечними для людства, для нашого майбутнього, для життя на планеті Земля!


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid