Увага! За Законом України «Про повну загальну середню освіту» не передбачено функціонування закладів освіти у статусі навчально-виховного комплексу

Увага!

За Законом України «Про повну загальну середню освіту» від 18 березня 2020 р. №463-ІХ не передбачено функціонування закладів освіти у статусі навчально-виховного комплексу.

Згідно статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчально-виховний комплекс №30 «ЕКОНАД» (спеціалізовану школу І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназію) м. Києва попередньо планується трансформувати у заклад освіти зі статусом «гімназія» зі структурним підрозділом «початкова школа».

«Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник. Розвиток мережі комунальних початкових шкіл, гімназій забезпечують районні, міські, сільські, селищні ради. Відповідно вони приймають рішення про їх утворення».

Терміни проведення трансформації узгоджуються з управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Адміністрація НВК

Закон України «Про освіту»

Закон України «Про повну загальну середню освіту»


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid