«Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності»

Відповідно до статей 53, 54 Закону України «Про освіту», статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 № 427 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 р. № 56 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів та форм власності, вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та Київському університеті імені Бориса Грінченка», на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 9 від 11 березня 2020 року, наказу по НВК № 30 «ЕКОНАД» м. Києва від 11.03.2020 р. № 94-о.д., з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID - 19) у НВК № 30 «ЕКОНАД» м. Києва призупинено освітній процес з 12 березня 2020 року.

Навчання дітей під час карантину відбуватиметься у дистанційному режимі. Завдання для опрацювання та зв'язок з учителями-предметниками буде систематично розміщуватись на загальногімназійній інформаційній платформі E-school у відповідності до розкладу уроків.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid