Ми проти насилля

У світі постійно відбуваються війни, дискримінація, приниження гідності людини та порушення її прав і свобод. Прояви насильства порушують права людини, принципи демократичного суспільства.

Саме тому 25 листопада 2019 року в НВК №30 «ЕКОНАД» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для учнів 5-7 класів проведено лекцію "Ми проти насилля", яка направлена, насамперед, на збільшення знань про всі форми насильства та їх попередження.

Особливим видом насильства є насильство в сім'ї, яке є найбільш небезпечним, бо має довготривалий за часом характер, і тим, що дитина переживає насильство з боку того, хто мав би захищати, підтримувати, а не кривдити її. Це деформує особистість дитини та формує озлоблення до оточення.

Коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас у домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, не знаємо, як захистити себе. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» покликана до широкого інформування учнівської молоді з цієї проблематики, навчити дітей правилам безпечної поведінки.

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності та поваги до іншої людини.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid