З Україною в серці. Вже традицією стало проведення в НВК №30 «ЕКОНАД» на початку березня Тижня української культури

Вже традицією стало проведення в НВК №30 «ЕКОНАД» м. Києва на початку березня Тижня української культури.

Культура – це той неоціненний скарб, яким ми можемо поділитися з іншими народами. Вона має велике суспільне, пізнавальне та виховне значення, бо саме культура найяскравіше відображає історію нашого народу.

Ми – еконадці завжди цінували та поважали українську культуру, тому і цього року з 4 по 7 березня підготували та провели ряд цікавих і пізнавальних заходів. Щодня під час перерв у нас лунали українські пісні на будь-який смак. У вівторок до нас завітали наші сусіди – Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», який нікого не залишив байдужим. У середу працювала виставка народного декоративно-прикладного мистецтва «Містечко народних майстрів», яку організували власними силами. Чого там тільки не було: і ляльки-мотанки, і бабусині рушники, і вишиванки, вишиті бісером, і вишиті сорочки, яким уже більше ста років, а ще горщики, глечики, кухлики, миски, дерев’яні ложки та дощечки, а також різноманітні керамічні іграшки тощо. У середу відбувся конкурс читців творчості Т. Г. Шевченка «З дитинства йду я до Тараса», у якому взяло участь більше сімдесяти учнів. А завершився наш Тиждень української культури фестивалем-конкурсом «Українська пісня – душа народу», під час якого засвітилися нові яскраві зірочки.

 Упродовж усього тижня учні активно долучалися до загально-гімназійних заходів, адже ми – велика, дружна еконадська родина, яка любить свою Батьківщину й продовжує традиції нашого народу та цінує українську культуру!


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid