Команда учнів 6-х класів НВК №30 «ЕКОНАД» на Всеукраїнській олімпіаді креативності

І Всеукраїнська олімпіада креативності була проведена 22-24 березня 2019 року у м. Київ в межах Міжнародної освітньої програми «Destination Imagination».

Destination Imagination – найбільша у світі освітня програма з креативності, спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів.

У І Всеукраїнській олімпіаді креативності (як частині Міжнародної освітньої програми «Destination Imagination») брали участь 30 команд різних областей України. Серед учасників була команда учнів 6-х класів НВК №30 «ЕКОНАД», підготовлена завідувачкою відділення екології та аграрних наук Київської малої академії наук Ісаченко Оленою Миколаївною.

Завдяки ініціативі Малої академії наук команда еконадців «Комета» з великим задоволенням приєдналася до спільноти талановитих і креативних людей із 42 країн світу з метою будувати країну своєї мрії.

Під час офіційного відкриття олімпіади особисто привітали учасників – міністр закордонних справ України Павло Клімкін, перший заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей та лауреат Нобелівської премії з фізики 2015 року Кадзіта Такаакі.

Команди презентували приготовлені заздалегідь проекти – рішення Викликів. Серед Викликів – Суспільний, Художній, Імпровізаційний, Інженерний, Технічний та Науковий.

Три дні емоційного підриву, наполегливих змагань та яскравих завдань пролетіли однією миттю.

Щиро вітаємо команду учнів «Комета» та їх керівника з вдалим стартом.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid