День ЦЗ у НВК №30 «ЕКОНАД»

16.04.2019 року в НВК № 30 «ЕКОНАД» з метою практичної підготовки учнів та працівників з питань цивільного захисту, зокрема підвищення готовності до дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного виду, пройшов День цивільного захисту. Розпочався він засіданням штабу ЦЗ, під час якого були визначені основні завдання цього дня. Під час лінійки учасників невоєнізованих формувань командири кожної ланки прозвітували про готовність проведення Дня цивільного захисту в НВК.

Також для учнів цього дня було проведено різнопланові заходи, зокрема відкриті уроки та виховні години. Учні 10-х класів провели практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим. Представники національно-патріотичної організації «Юнацький корпус» розповіли старшокласникам про дії населення під час надзвичайних ситуацій. Останнім етапом Дня цивільного захисту була навчальна евакуація за сигналом «Тривога!». Учні під керівництвом учителів організовано, згідно з планом евакуації, покинули приміщення НВК та вийшли на спортивний майданчик.

Проведене тренування показало, що члени педагогічного колективу та учні НВК добре обізнані з правилами дій у надзвичайних ситуаціях і зможуть, у разі необхідності, евакуюватися в безпечне місце!


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid