З Україною в серці

У НВК №30 «ЕКОНАД» пройшли Дні української культури та мистецтва

«З Україною в серці». Протягом трьох днів відбувалися різні заходи, пізнавальні зустрічі та майстер-класи. Учні початкової школи брали участь у конкурсі на кращий український стилізовани костюм, потім для еконадців були проведені майстер-класи «Дизайн у рукоділлі» та «Вироби із соломки» керівниками гуртків ЦДЮТ Ярмак Світланою Вікторівною та Павленко Раїсою Анатоліївною, членом національної спілки митців України, лауреатом мистецької премії «Київ» ім. І.Коласа. Відбулася цікава та пізнавальна зустріч з дитячим письменником Сергієм Пантюком.

У рамках конкурсу «Перлини рідного краю» учні початкової школи разом з учителями та батьками підготували інформацію про найцікавіші куточки України, а учні 6-7 класів активно взяли участь в інтелектуальній філологічній грі «Мова калинова», показавши гарні знання української мови. Десятикласники познайомили учнів 8-9 класів з лауреатами Шевченківської премії.

З великим азартом учні 8-9 класів змагалися у спортивно-розважальній грі «Ми – нащадки козаків». Насамкінець всі співали українських пісень у загальногімназійному караоке «Українські соловейки» та взяли участь у танцювальному флешмобі «Україно! Танцюй!».


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid