Всесвітній день прав людини

День прав людини, який відзначається в пам'ять про оголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини відзначають 10 грудня. З нагоди цієї дати з 1 по 12 грудня у НВК №30 "ЕКОНАД" м.Києва триває декада правознавства.

8 грудня учні 1-11 класів стали учасниками Всеукраїнського уроку «Права людини». Під час Єдиного уроку учні дізналися, що серед 18 творців тексту Загальної декларації прав людини, був і українець – академік Володимир Михайлович Корецький. Народжений у Катеринославі (зараз м. Дніпро) вчений, який закінчив Харківський університет, є автором головної, першої статті Декларації: «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти один щодо одного в дусі братерства», презентували своє бачення найбільш актуальних правових питань, обговорили проблеми порушення прав людини у освітньому закладі, у побуті, в Інтернеті та шукали шляхи їх вирішення.

Урок був проведений з використанням різних форм роботи в черговий раз закликав молодих громадян будувати стосунки у дусі рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid