День Соборності України в НВК №30 «ЕКОНАД»

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. У НВК №30 "ЕКОНАД" це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме зараз єднання і любов до неньки - України так потрібні. День проходив під гаслом: «Будемо справжніми патріотами своєї країни».

З метою формування національної свідомості гімназистів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в НВК організовано та проведено ряд заходів, а саме: день розпочався з виховних годин «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності». Продовженням стало проведення круглих столів за темами: «Так! Україна жити буде! Так! Наша доля процвіте!», «Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою», «Українці в боротьбі за створення власної держави», «Я люблю свій край». Учні мали можливість висловити свою думку щодо консолідації українського народу, погортати сторінки історії України, познайомитися зі славетними гетьманами, а також висловити своє ставлення до рідної землі у прозі та віршах.

У цей день учні та вчителі НВК, одягнені у вишиванки, утворили живий ланцюг, що простягся по всіх коридорах НВК. Із соборністю в думці, з єдиною Україною в серці всі еконадці виконали гімн України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.


Наші останні новини

Вільні місця для учнів

Класи Кількість вільних місць
1. 7 4
2. 10 4
     

Профілактика covid